Omega Türkiye Sosyal Medyalar
Omega Juicers Türkiye

Farkı Tadın!

Nasıl oluyorda aynı meyvelerden farklı sonuçlar alnıyor?

Omega geleneksel sıkıcılarda kullanılan hızlı bıçaklama yöntemi yerine patenetli ekstraksiyon sistemi ile düşük hızda maksimim meyve sebze suyu ve daha çok vitamin sağlar.

Sağlıklı Beslenme

Geleneksel sıkıcılarla %17 enzim verim alınırken, Omega Juicer ile yaklaşık 4 kat daha fazla enzim alınır.

Daha Çok Vitamin

Omega Juicer ile sıkılan meyve ve sebze diğer sıkıcılara göre yaklaşık 6 kat daha fazla vitamin içerir. Böylece doğadan gelen besin değerleri korunur.

Minimum Ses!

Omega Juicer akıllık ekstraksiyon yöntem ile gürültüyü en aza indirir.

Maksimum Meyve-Sebze Suyu!

Standart sıkıcılara göre Omega Juicer ile sıkılan meyve-sebzelerden yaklaşık 2 kat fazla meyve-sebze suyu elde edilir.

Kolay

Meyve ve Sebze suyu sıkılırken posa içeride birikmediğinden Omega aralıksız çalışır.

Esnek

Omega Juicers ile tüm meyve ve sebzeler sıkılır. (Ceviz, badem, enginar, brokili)

Ekonomik

Doğa dostu Omega Juicers ile daha az enerji daha çok sağlık.
Geleneksel sıkıcılan : 1500 W/h
Omega Juicers : 150 W/h

Zamandan Kazan

Yoğun çalışma temponuzda ihtiyacınız olan tüm vitamin, enzim ve minarelleri Omega Juicers sebze ve meyve suları ile daha hızlı depolayın.

OMEGA SIKACAKLARIN GEÇMİŞİ

Bugün Omega Sıkacakları, piyasadaki ticari kapasitesi en yüksek sıkacakların bir kısmını üretmektedir. Omega'nın kurucusu Robert Leo, öncü bir sıkacak firmasının başında, müşterileri dinleyerek ve onların isteklerine cevap verecek bir ürün tasarlamak için yirmi yıldan fazla zaman harcadı.

Sanayi tecrübesi ve açık bir görüşle donanmış Leo 1985'te kendi firmasını açtı. İlk adı "Olympic Products" olan firma daha sonra "Omega Products" adını aldı, ve şu an hala, santrifüj, ezme ve posa ayırma işlerini yapan sıkacaklarını üreten piyasadaki tek firmadır.

Omega, 2009'da Legacy tarafından satın alındı. Legacy şirketleri 1998 de Florida'da Fort Lauderdale'de kuruldu ve şu anda yiyecek servisi üzerine çalışan General Slicing, Maxximum ve Zeroll gibi dünyaca ünlü markaların sahibidir. Bir çok taklitçisinin türemesine rağmen Omega, sürekli başarının tek yolunun güçlü bir yapı ve tüketici isteklerini ön planda tutan üretim anlayışından geçtiğini gösterdi.

Sıkacaklar

Sanayinin yükselmesi, bir çok üreticinin ve sağlıklı yaşama önem veren müşterilerin ortaya çıkmasıyla Omega'nın sunduğu ürünler de değişti. Omeganın amiral ürünleri diğerlerinden %20-%30 daha fazla su çıkaran ve paslanmaz çelikten yapılmış dikey bir hazne kullanarak her seferinde ipek pürüzsüzlğünde bir içecek çıkaran santrifüjlü sıkacaklardır.

Posa ayırıcı sıkacaklar meyveden çıkan tüm artıkları toplayan bir hazneye sahiptir; enerji harcamadan ve hızlı bir şekilde temizleme ve kurtulma işlemini gerçekleştirir. Omega'nın "Mega Mouth" ürünü yaratıcılığı daha öteye taşıyan, büyük dilimleri hatta bütün meyveleri bile alabilen dev bir meyve kanalına sahiptir. Dahası, Omega'nın ezme özellikli sıkacakları sağlık konusunda bilinçli müşerilerine buğday ve lifli otları ekleme imkanı sağlar; çünkü dakikada 80 devirle çalışan düşük hızlı sıkacak ısı artışını engeller ve enzimlerin oksitlenerek yokolmasının önüne geçer.

Blender'lar

Son zamanlarda çıkan haberlerde Omega'nın BL660W serileri Ev Aletleri dalında "A" aldı.. Omega maksimum 1 beygirden maksimum 3 beygire kadar güç sağlayabilen blender seçenekleri sunar.. Dört blender serisinden ihtiyacınıza uygun güç, kapasite ve karıştırma özelliklerine sahip bir tanesini seçebilirsiniz. Bir çok güç ve kontrol seçenekleri ile yiyecek servisinizi ve evdeki karıştırma ihtiyaçlarınızı çok yönlülükten ödün vermeden daha verimli hale getirebilirsiniz. BL3 serisi blenderlar kullanıcıya maksimum 1 beygirlik motor gücü sağlar ve basit bir açma kapama kontrolü sunar; ayrıca, tritan veya paslanmaz çelik hazneden birini ya da her ikisini alma seçeneğiniz vardır. BL4, 3 beygirlik bir maksimum güç sunar ve farklı hız ve hazne kapasitesi seçenekleri sunar. BL6 serilerimiz ise daha fazla seçenek sunmaktadır.

Ticari sınıf tritan hazne, bütün parçaların kusursuz bir uyumla çalışmasını sağlayan gelişmiş bir bağlantı sistemi ve en kaygan zeminlerde bile bütün blenderları birarada tutan kaymaya dayanıklı bir taban sunar. Bu seriler karışımı bıçaklara doğru çekmek için cihazı otomatik olarak aşağı yukarı sallayan sezgisel kontrolleri sayesinde her daim harika karışımlar sunar.

İçecek Kapları & Gratina Makineleri

Sıkacak ve blenderların yanında Omega aynı zamanda ürünlerin soğutulması, karıştırılması ve enerji tasarrufu sağlayan kompakt bir haznede saklanması için içecek kapları ve granita makineleri de üretiyor.

Yiyecek Hazırlama

Omega ayni zamanda sağlıklı yaşama kendini adamış müşteileri daha çok memnun edebilmek için, doğal beslenme hareketine karşılık olarak Food Pro premium işleyiciyi tasarladı. Geniş ürün seçeneklerinin ötesinde, Omega sıkacak sanayisine karşı benzersiz bir hizmet anlayışıyla 5 yıldan 15 yıla kadar ürün garantisi vermektedir ve bu hizmet, diğer tipik iki yıl garantileri açık ara farkla geçmiştir.