Omega Türkiye Sosyal Medyalar
Omega Juicers Türkiye


NEDİR OMEGA JUICE?

Omega Juice yaşam tarzımızda çok da büyük değişiklikler yapmadan sağlığımızı korumanın mümkün olabileceğine inanır. Cold-pressed juice ve juice cleanse (soğuk sıkım meyve - sebze suları ile detoks) programlarıyla şehir hayatının yoğun temposunda vücudumuza iyi bakabilmemiz için kolay, sağlıklı, lezzetli bir alternatif sunar.

AMACIMIZ

Omega Juicers Türkiye olarak, yoğun ve hareketli yaşamlarında bütünlük ve denge arayan modern insanlar için basit, pratik ve taze çözümler sunmak adına yola çıktık. ‘’Cold-Pressed Juice’’ , fit ve sağlıklı hayat tarzını yeni bir seviyeye çıkartıyor. Omega Juice ürünleri, doğanın bize sunduğu mucizeden herkesin payını alabilmesi için yaratıldı.Amacımız sizleri de bu organik mucizenin bir parçası yapmak.

NEDEN OMEGA JUICE CLEANSE’E İHTİYACIM OLSUN ?

İnsan vücudu aslında karaciğer, böbrek ve bağırsaklarımızla sürekli bir temizlik ve toksinlerden arınma halinde. Ancak, özellikle şehir hayatının bizleri her geçen gün daha fazla işlenmiş gıdalara, hava ve su kirliliğine maruz bıraktığı da kaçınılmaz bir gerçek. Bu yabancı maddeler vücudu oldukça zorladığı gibi arınma işlemlerinin yetersiz kalmasına da sebep olabiliyor. Omega’nın juice ve slow juicer ürün modelleri bir yandan vücuda bu temizlikte yardım ederken bir yandan da içindeki vitamin, mineral, enzimlerle vücudun beslenmesini, iyileşmesini ve güçlenmesini sağlar. Düzenli olarak ayda bir kere ya da mevsim geçişlerinde ya da yorgun ve ağır hissettiğimiz, dengesiz beslendiğimiz dönemlerden sonra bir kaç günlük bir juice cleanse hem fiziksel hem de zihinsel olarak iyi hissetmeye yardımcı olur.Omega Slow Juicer Ürünleri size bu detoks programlarını evinizde hazırlama olanağı sağlar.