Omega Türkiye Sosyal Medyalar
Omega Juicers Türkiye

MMV702 Meyve & Sebze Sıkacağı

Omega geleneksel sıkıcılarda kullanılan hızlı bıçaklama yöntemi yerine patenetliekstraksiyon sistemi ile düşük hızda maksimim meyve sebze suyu ve daha çok vitamin sağlar.Şimdi yeni ürünü MMV700 daha geniş besleme ağızı ile birçok meyve ve sebzeyi doğramadan bütün olarak kullanmanın kolaylığını yaşayın.

Omega Juicer ile sıkılan meyve ve sebze diğer sıkıcılara göre yaklaşık 6 kat daha fazla vitamin içerir. Böylece doğadan gelen besin değerleri korunur. devamı..

VSJ843RS Meyve & Sebze Sıkacağı

Meyve ve sebze suları ,donmuş meyve sorbeleri hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

- Yeni Omega modeli VSJ843RS 43 RPM de ürünlerinizi işler; meyvelerinizi ,sebzelerini ve yeşil yapraklı bitkilerinizi hızı düşük olarak yavaşça ezerek sıkar. Bu sebeple tüm meyve ve sebze suları tazeliğini uzun süre korur.
- Yeni çift kenar burgu sistemi ile sebze ve meyvelerin suyunu nazikçe maksimum seviyede ezerek çıkartır. Otomatik pompa ejeksiyonu ile sürekli bir kullanım sağlar.
- Bu nazik sıkma eylemi kap içindeki ısı miktarını azaltarak oksidasyon süresini uzatır ve meyve, sebze suyunuzun raf ömrünün uzun ve sağlıklı olmasını sağlar.
- Otomatik temizleme sistemi sayesinde ekranı temiz tutarak makinenin verimliliğini arttırır. İşlem bitince sistem otomatik temizleme sistemi sayesinde temizlik işini sizin için kolaylaştırmış olur. devamı..

J 8228 C Meyve & Sebze Sıkacağı

Omega Vert, Model J 8228 Juicer sistem meyve sıkacağı 80 RPM'de ürünlerinizi işler meyve, sebze ve yapraklı yeşillikleri hızı düşük olarak yavaş yavaş sıkar. Meyve suyunun taze olmasının sebebi budur.

- Düşük devirde sıkma işlemi ile hazırlanan meyve sularının besin değerini 72 saate kadar sürdürülür.
- Büyük meyve haznesi ile küçük dilimlelere gerek kalmayacak.
- Tüm malzemeyi doldurun. Sadece musluğu açın ve karışık meyve suyu cam içine doldurun.
- Otomatik posa fırlatmaözelliği ile sürekli meyve suyu olanağını sağlar. devamı..

630R Blender

3 HP Omega BL600 Serisi Blender lezzetli içecek karışımlarının vermeyen kombinasyonlarını dönüm yaparken gereken güç, dayanıklılık ve kapasitesi birleştirir. devamı..

Dehydrator Gıda Kurutucu

Çok basit bir çalısma yöntemiyle, meyve ve sebzelerin içerdikleri fazla su, besinleri bozan küçük canlıların üremesine yol açtıgı için yiyecekleri normal sartlarda ilk günkü gibi muhafaza etmek mümkün degildir. Omega kurutucunuzla meyve ve sebzelerdeki fazla suyu kurutarak besinlerinizin hem hacimlerini küçültüp kolayca saklamak hem de yiyecekleriniz besin ve kalori degerini sabit tutmak mümkündür.

Ürünü kullandıkça, geleneksel konserveleme ve dondurma yöntemleri yerine Omega’yı kullanmanın, bu düsük maliyetli yatırıma degecegini görecek ve bu yeni nesil kurutma sisteminden vazgeçemeyeceksiniz! devamı..